Anasayfa » Bellona » Bellona Mobilya – Mobilya Kampanyaları

Bellona Mobilya – Mobilya Kampanyaları

Bellona  uyku sorunlarına yeni bir çözüm getiriyor.bellona_mobilya03 bellona_mobilya04 bellona_mobilya05 bellona_mobilya06 bellona_mobilya07 bellona_mobilya08 bellona_mobilya09 bellona_mobilya10 bellona_mobilya11 bellona_yatak_ortapedik000 bellona_yatak_ortapedik001 bellona_yatak_ortapedik002 bellona_yatak_ortapedik003 bellona_yatak_ortapedik004 bellona_yatak_ortapedik005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

THERAPY SERİSİ yataklar.

 

Doğadaki bitkilerin mucizevi özelliklerini kumaşa taşıyarak, güçlü ve sağlıklı bir bağışıklık sisteminin oluşmasına katkı sağlayan papatyalardan ilham alınarak dizayn edilen yataklarda hayatı hissedeceksiniz. İyi bir uyku bedene sadece dinlenme değil, yenilenme fırsatı da sunar  Therapy serisi ruhunuza işleyecektir.

 

Bellona Mobilya Markası Türkiyenin Bütün illerinde bayileri buluna ülkemizin önde gelen firmalarındandır. 1997 yılından bu güne Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretimlerini sürdürmekte olan firma 5 ana tesisten oluşan 100.000 m2 lik bir üretim fabrikasına sahiptir.

Bellona sadece yurtiçi değil yurtdışına da ihracaat yapan bir firma olarak ülkemizin marka değerini artıran firmalardan biridir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*